Kimdir Bu Hikmeti Tabiyeci?
  1. Anasayfa
  2. Eğlence

Kimdir Bu Hikmeti Tabiyeci?

0

Sosyal medyada yeni bir şeyler keşfetmek her zaman zevklidir. Son Keşfimi Sizlerle paylaşmak istiyorum. “Hikmeti Tabiyeci”

Kendisi Hayatımızın her alanına dokunmayı seviyor: “Çatlamayan Sabır taşı” bunun bir örneği…

bkz: https://www.instagram.com/hikmeti_tabiyeci/

Ankara Sokaklarında bazı direklerde acayip ilanlar görmüştüm. Acayip dememin sebebi, iyi, kötü, komik, ironik, eleştirel gibi tüm kelimeleri bir arada barındıran, tam tabiriyle “Postmodern” bir şey (!) olması.

Kendisiyle irtibata geçtiğimizde de aynı cümleyi kurdum. “Bunlar Harika Şeyler(!)” Şey! neden Şey? hadi bunlara bi isim bulalım desek, tek kelime açıklamaya yetmiyor.

Yeri Geldiğinde Sinekler için Kurs açan: “Sevgili sinekler, sizden tisskiniyorum. Uçuyosunuz ama bir de vızıldıyorsunuz. Fakat yine de kavgada mütekabiliyetten yanayım. O yüzden bu afişi sizin muhite (çöp bidonu) yapıştırdım. Aklınız varsa mor ışığa gitmeyin. Yoksa ÇATTT! 🤭”

Yeri Geldiğinde Güvercinler için “askıda Erişte” kampanyası başlatan: Hikmetinden kolaj olunmaz.

#hikmetitabiyeci #sanat #sokaksanatı #kişiselgelişim #keşfet

Ormanlar için doğa sever tepkiler koyan: “O otelin bacası…”

Bazende Fakir Sincapları düşünecek kadar gariban babası:

Hiç düşündünüz mü? Neden bu sincap 🐿 hayvanları sürekli panik halinde? Neden hep aceleleri var? Saatleri yok çünkü 😎 Bir sincapın hayatı hep şöyle geçiyor: “s*tirr palamutu unuttuk!”
“ulan palamuta geç kaldık!”
“allah kahretmesin palamut yaa!”
Bu kader, bugün, Seğmenler Parkında değişiyor. Artık rahat olun sincap kardeşlerim. Geç kalmak zorunda değilsiniz. Size saat yaptım 😎

Hikmetinden sual olunmaz bir zât. Her an herhangi bir şehirde bu ve benzeri ilanları görebilirsiniz.

Hala keşfetmediyseniz, hemen yukarıdaki linke tıklayarak Instagram sayfasını takibe başlayın.

 

Not: Bu yazı yayınlanalı 2 yıl oldu. Güncelleme yaparken eski resimleri kaybettim. ancak yazıya dokunmaya kıyamadım. birbiriyle uyumsuz resim ve yazılar için sorumlu “hikmeti tabiyeci”nin ta kendisidir… instagram sayfasında var bütün resimler… banane…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir